Новини

Європу вже накрило: в Україну прямують хмари пилу із Сахари, деталі (фото)

турция

Частково такий пил уже перетнув український кордон

В Україні найближчим часом може суттєво погіршитися якість повітря. Пов’язано це з шарами пилу, які прибудуть із Сахари. Про це написала Метеорологічна станція Бориспіль на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Частково такий пил уже перетнув український кордон і днем раніше фіксувався на території Прикарпаття. У решті регіонів, як очікується, аналогічна ситуація фіксуватиметься 1 квітня. І це попри аномально теплу температуру повітря на вулиці.

«Небо буде дуже тьмяним. При цьому все ще очікується аномальне тепло до +25 градусів», — ідеться в повідомленні.

Примітно, що таке явище зачепило не тільки українську територію, як повідомили в DW. 30 березня небо над частиною Європи забарвилося у жовтувато-помаранчевий колір. Піщаний пил туди долетів також із пустелі Сахара.

Зокрема йдеться про Німеччину, Францію та Швейцарію. З таким небом жителі європейського континенту зустріли також великодню неділю.

«Пил із Сахари вже тут, що можна побачити за жовтуватою хмарністю в повітрі», — заявив співробітник Німецької метеорологічної служби Крістіан Герольд.

Швейцарські метеорологи заявили, що загалом зареєстровано приблизно 180 000 тонн пилу, що у 2 рази більше, ніж під час аналогічних бур із пилу в минулі роки.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top