Новини

Екс-главком армії США пояснив, що не так з мобілізацією в Україні

ВСУ

«Це провал не армії. Це неспроможність уряду і Верховної Ради змінити закони»

Колишній головний військовий США у минулому головнокомандувач армією Бен Годжес звинуватив уряд України та Верховну раду у провалі української мобілізації.

За його словами, брак людей на фронті — це не провина ЗСУ, а показник неспроможності чиновників та законодавців приймати рішення. Зараз армія України могла б воювати проти РФ ще плюс з двома мільйонами чоловіків, але цього не сталося, уточнив Годжес.  

«Коли я чую, що не вистачає військ, що у командирів закінчуються люди, то для мене це неймовірно! Тому що я знаю, що є понад 2 мільйони українських жінок і чоловіків призовного віку, які придатні до військової служби», — сказав він. 

За словами військового, йдеться про українців як всередині, так і за межами держави. Ними вже давно можна було б заповнити ті підрозділи, у яких не вистачає людей, уточнив Годжес. 

«Це провал не армії. Це неспроможність уряду і Верховної Ради змінити закони», — вважає він.

На думку Годжеса, треба міняти систему мобілізації таким чином, щоб українки та українці мали впевненість, що не підуть «голими» та непідготовленими у бій — щоб кожний з них знав, що про їхню родину подбають. 

Зараз населення України не вірить, що буде убезпечене, тож не йде до армії, резюмував він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top