Новини

Будівництво заводу з виробництва «шахедів» в РФ у розпалі, — Reuters

А як же санкції?

Згідно з супутниковими знімками, Російська Федерація продовжує будувати завод з виробництва «шахедів». Міжнародні санкції досі не були запроваджені. Очікується, що Москва націлить їх на українські енергетичні об’єкти. Про це повідомляє Reuters.

Попри прогрес у будівництва, ні Сполучені Штати Америки, ні їхні союзники досі не ввели санкції проти власника заводу, АТ «Алабуга», або пов’язаних з ним компаній.

Згідно з витоками документів, завод буде використовуватись для масового виробництва іранських безпілотників Shahed-136. Зокрема він займатиметься вдосконаленням виробничих процесів й можливостей БпЛА.

На супутникових знімках можна було побачити будівництво інших споруд і нових периметрів безпеки з контрольно-пропускними пунктами

«З наближенням зими… можна очікувати, що Росія прискорить свої атаки Shahed-136 проти життєво важливої енергетичної інфраструктури України, створюючи жорстокі умови життя для цивільного населення», — йдеться у звіті.

У звіті Інституту науки та міжнародної безпеки наголошується, що «ключовим запізнілим кроком» для Вашингтона є запровадження санкцій проти «Алабуги», які могли б поширитись й на пов’язані з нею компанії.

Завод розташований за 800 км на схід від Москви в республіці Татарстан. АТ «Алабуга» на 66% належить федеральному уряду та на 34%, уточнюється в повідомленні.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top