Наука та технології

У Лондоні показали безпілотні кораблі майбутнього: BMT представив свою нову концепцію Large Uncrewed Surface Vessel (LUSV)

Екіпаж не потрібен

Британська компанія BMT представила концепцію великих надводних кораблів, які можуть виконувати завдання без екіпажу (LUSV). Вони можуть стати ефективними інструментами для майбутніх військово-морських флотів. Про це повідомили  на сайті компанії розробника.

За даними розробників, кораблі забезпечують можливість додавати вагу і кількість до наявних чи майбутніх флотів, роблячи їх більш ефективними й готовими до виконання місій.

Водночас важливим фактором є не тільки технічна доцільність, але й економічна життєздатність, що дозволяє забезпечити сталу й ефективну військово-морську стратегію.

Управління без екіпажу
Безекіпажна концепція LUSV містить шість напрямів розвитку, серед яких:

1. Командування та управління – контролюється через береговий оперативний центр, але управляється як частина повністю мережевого, сумісного флоту.

2. Управління даними датчиків – надання ключових зашифрованих оперативних даних зі швидкістю релевантності.

3. Інженерні системи – розглядають стійкі рухові системи та майбутні альтернативні види палива.

4. Стійкість судна та місії – дозволяючи судну залишатися на станції незалежно від того, що його чекає, ключовим фактором тут є розуміння та досягнення балансу між стійкістю під час місії та досягненням вартості, яка дозволяє цим суднам підтримувати зростаючу масу флоту.

5. Обслуговування та логістика – забезпечення надійності та доступності системи за допомогою різних підходів до здійснення технічного обслуговування.

6. Модульністьце гнучке рішення з достатньою місткістю для перевезення різних модульних корисних вантажів.

Ці напрями дозволять розробити високомобільні автономні кораблі, які зможуть виконувати різні завдання і перевозити різноманітні корисні навантаження без безпосередньої участі людей.
Концепція LUSV є розвитком програми BMT з високоавтономних технологій для військових кораблів (HAWT).

Метою HAWT було створення безпечних кораблів з малою чисельністю екіпажу. Хоча ця програма показала свою ефективність, вона має свої обмеження. Тому BMT розробила концепцію LUSV, яка поєднує переваги автономного корабля з малою чисельністю екіпажу і може працювати поряд з суднами з невеликим екіпажем, забезпечуючи економічно ефективну додаткову масу флоту.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top