Київ

США нададуть Україні 2 млрд доларів військової допомоги, — Блінкен

США

США виділяють 2 мільярди доларів на зовнішнє військове фінансування України

У вівторок, 14 травня, до Києва з неоголошеним візитом приїздив державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен.  На спільній пресконференції у Києві з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, він оголосив, що США виділяють 2 мільярди доларів на зовнішнє військове фінансування України.

За його словами, військова підтримка з першого пакету нової додаткової допомоги загальним обсягом у 60 млрд доларів вже на шляху до України. Також, Блінкен запевнив, дещо в Україну вже доставили.

«Але сьогодні я хочу додати до цього через оголошення, що ми надамо додаткові 2 мільярди доларів на зовнішнє військове фінансування України», — наголосив держсекретар США.

Зокрема, як уточнив Блінкен, ці кошти виділятимуться для першого свого роду фонду оборонних підприємств, який матиме три компоненти. Один з них стосуватиметься надання озброєння вже сьогодні.

«Тож, це допоможе Україні отримати це озброєння», — сказав політик.

Крім того, другий компонент передбачатиме інвестування в український оборонно-промисловий комплекс, аби ще більше зміцнити спроможність України виробляти те, що їй необхідне, але й виробляти для інших.

Водночас третій компонент передбачатиме використання цього фонду, аби допомогти Україні використовувати цей фонд для закупівлі військового обладнання в інших країнах.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top