Наука та технології

Google представила свою нейромережу

Google

Компанія Google провела щорічну весняну презентацію I\O, на якій, крім усього іншого, було представлено нові ШІ-інструменти для створення медіаконтенту: Veo, що генерує відео в 1080p, і Imagen 3, найпотужніший АІ-художник компанії.

Veo – аналог Sora для створення відеороликів тривалістю понад хвилину в різних візуальних стилях: як реалістичні, так і мультиплікаційні. Вона створює ролики за текстовим запитом, але його можна доповнити зображенням або відеозаписом, щоб ШІ взяв за основу ідею, закладену в початковому контенті.

Повноцінний запуск Veo для всіх заплановано на кінець 2024 року, а зараз на сайті labs.google приймають заявки на бета-тест.

Приклад створеного відео за допомогою Veo

Що стосується Imagen 3, то це найкращий інструмент від Google для створення зображень за текстовим описом на сьогодні. Ця модель краще справляється з довгими текстовими запитами і складними деталями, включно з високою деталізацією і реалістичним освітленням.

Поки вона буде доступна тільки для розробників, пізніше зроблять доступною всім.

Google

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top