Експертний клуб

Ракети Storm Shadow можуть вражати підземні бункери в Криму – експерт

Залужний Валерій Федорович

З отриманням такого озброєння українська армія зможе вражати раніше недоступні цілі

З отриманням такого озброєння українська армія зможе вражати раніше недоступні цілі. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Станіслав Маньков, технічний спеціаліст з авіації та ракетного озброєння.

Він зазначив, що ракети Storm Shadow мають різні модифікації. Поки невідомо, які саме Великобританія передала Україні.

“Це велика крилата ракета, яка може вражати на відстані від 300 кілометрів та більше і вражати підземні об’єкти. У ворога немає прямого аналога такої зброї – з такою системою наведення та боеголовкою. Ця ракета має вишукану систему наведення, яка дозволить вражати цілі в важких умовах радіоелектронної боротьби. Це озброєння дозволить повітряним силам України вражати цілі, які раніше не могли – підземні бункери в Криму чи склади Чорноморського флоту рф. Або бетонні опори будь-якого мосту”, – розповів Маньков.

Він додав, що міністр оборони Великобританії свідомо не розповів, яку саме модифікацію отримала Україна. Storm Shadow можна запускати з літаків та кораблів, і останню версію можна використати для застосування з наземних пускових установок, розповів Станіслав Манков.

Швидкість ракети – 800 км/годину, прицільна дальність запуску з корабля – до 1400 км, маса боєголовки – 300 кг.

Україна стала десятим експлуатантом цього озброєння. Окрім України, Франції та Великобританії, Storm Shadow також використовують збройні сили Греції, Єгипту, Італії, Індії, Катару, Саудівської Аравії та ОАЕ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top