Економіка

«Нафтогаз» виплатив більше 500 млн членам правління компанії

Kucherenko Naftogaz (1)

Екс-керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв отримав 347 млн гривень компенсації за успішну роботу — про це повідомив народний депутат Олексій Кучеренко.

Екс-керівник держкорпорації «Нафтогазу» Андрій Коболєв отримав 347 млн ​​гривень компенсації, а загалом шість членів правління НАК «Нафтогаз України» отримали 512 млн гривень винагороди за успішну роботу — про це повідомив народний депутат Олексій Кучеренко від фракції «Батьківщина» на своїй сторінці у Facebook.

За його даними, кошти отримали Юрій Вітренко, Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Отто Ватерландер, Петрус Ван Дріл та Ярослав Теклюк.

«Данні з річного звіту Нафтогазу за 2021. В березні 2020 уряд уклав чотирирічний контракт з Коболєвим. В травні 2021 контракт було розірвано з причини збитковості Нафтогазу — сума компенсації Коболєву — 347.4 млн грн.

Окремим рядком йдуть космічні компенсації за видатні заслуги панам Перломі, Ваттерландеру та іншим членам правління. Задаю просте питання — яке покарання мають понести урядовці і прем’єр особисто за невірне управлінське рішення ціною більше 500 млн грн?!» — написав Олексій Кучеренко.

Раніше екс-глава Нафтогазу Андрій Коболєв пояснив, чому 2020 року керівництво компанії отримали близько 30 млн доларів премії, хоча за даними ЗМІ, у 2020 році «Нафтогаз» мав збитки у 19 млрд гривень.

«Менеджмент Нафтогазу за підсумками 2020 року виконав усі головні поставлені перед ним завдання. Хто виконав добре, хто погано. Все зафіксовано у системі управління талантами», – пояснив тоді Коболєв.

Окрім того, ще у серпні цього року Олексій Кучеренко заявив, що через помилки Коболєва та нинішнього голови правління «Нафтогазу» Юрія Вітренко з бюджету України хотіли витратити астрономічну суму в 4-6 млрд доларів на закупівлю природного газу для опалювального сезону, незважаючи на наявність газу українського видобутку, що на сьогодні коштує в десятеро дешевше європейського.

Нагадаємо, 28 квітня 2021 року Кабінет Міністрів звільнив голову правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва, призначивши на цю посаду колишнього виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренко.

Як повідомляли ЗМІ, у лютому 2022 року після обшуків ГБР Коболєв виїхав за кордон, обшуки були пов’язані з розслідуванням справи про незаконне відчуження у 2020 році природного газу на 2,2 млрд. гривень.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top