Волонтерство

БФ «Шляхетна справа» налагодив нові міжнародні зв’язки та потребує допомоги з авто

Благодійний Фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова продовжує налагоджувати нові міжнародні зв’язки для допомоги нужденним, переселенцям та захисникам нашої країни. Це відбулося після того, як минулого тижня в Одесі пройшов масштабний міжнародний волонтерський Форум «Зустріч друзів України».

Участь у ньому прийняли представники християнських церков та лідери й активісти благодійних організацій з Молдови, Румунії, Болгарії, США та України.

Після участі у Форумі Фонд «Шляхетна справа» налагодив нові зв’язки із закордонними партнерами, при чому вже зараз це вилилося у конкретні кроки. Представники однієї з християнських волонтерських організацій із Молдови настільки перейнялися благодійною діяльністю Фонду та його успіхами, що передали БФ «Шляхетній справі» гуманітарну допомогу у вигляді продовольчої продукції. Незабаром її буде передано захисникам України.

Разом з тим, зі збільшенням обсягів гуманітарної допомоги Фонд зіткнувся з тим, що потужностей легкового транспорту вже не вистачає. Тому засновник Фонду Сергій Шутов звертається до всіх українців із проханням про посильну допомогу.

Як зазначає Сергій Шутов, зараз Фонд збирає гроші на автомобіль на кшталт невеликої вантажівки або Мерседеса «Спрінтер» для розвезення гуманітарної допомоги.

Всіх, хто може долучитися, просять зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua/. Крім того, якщо хтось може надати авто, прохання дзвонити за номером +380679921702.

Нагадаємо, що завдяки успішній роботі Фонду «Шляхетна справа» протягом півроку необхідну допомогу вже отримали тисячі людей, які її потребують — у різних куточках Одеської області, а також воїни, які зараз боронять нашу країну.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top