Політика

Зеленський змусить чиновників відкрити свої декларації вже цього року

Зеленський ветував закон про декларації: Реєстр треба відкрити зараз

Президент України Володимир Зеленський наклав вето на прийнятий Верховною Радою закон, який зберігає обмеження щодо електронного декларування.

«Я заветував прийнятий ВР закон, в якому були обмеження електронного декларування. Причину цього вето, думаю, всі чудово розуміють. Декларації мають бути відкритими. Одразу. Не через рік. Уже зараз реєстр треба відкривати. Саме з цією головною правкою закон має бути проголосований і бажано — швидко», — підкреслив президент.

Нагадаємо, що 5 вересня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №9534 про відновлення електронного декларування для чиновників, але з однією умовою — реєстр мали відкрити лише через рік.

У відповідь на це українці лише за добу зібрали понад 25 тисяч підписів під петицією з вимогою до президента накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту, щоб відкрити реєстр майнових декларацій чиновників.

Як повідомлялось раніше, українські нардепи придбали собі автівок на мільйони доларів після повномасштабного вторгнення.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top