Здоров'я

Одеса стала першим містом України, де почали використовувати штучний інтелект у медицині

Це значно пришвидшує процес діагностики захворювань або ушкоджень головного мозку.

Штучний інтелект під час медичної діагностики та проведення КТ тепер почали використовувати і в Україні. Зокрема, таке дослідження нині доступне в Одесі та в Краматорську Донецької області. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України на своїй Facebook-сторінці.

«Одеса стала першим містом України, де було впроваджено пілотний проєкт з телемедицини BrainScan. Ця система працює на базі штучного інтелекту і значно пришвидшує процес діагностики захворювань або ушкоджень головного мозку, коли час є критичним фактором», — мовиться в повідомленні.

Нейромережа аналізує зображення компʼютерної томографії (КТ) в автоматичному режимі та виявляє патологічні зміни.

«Вже протягом 5 хвилин після обробки знімка програмою лікар може ухвалити рішення про подальше лікування. Це пришвидшує процес в кілька разів», — зазначають медики.

Такий метод діагностики використовують не тільки одеські лікарі, але й їхні колеги з Краматорська.

«Використання штучного інтелекту для аналізу КТ-знімків головного мозку в межах проєкту показало добрі результати. Одеський досвід залучення нейромережі до діагностики пацієнтів відтепер використовується і в прифронтовому Краматорську Донецької області», — резюмувало відомство.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top