Море та порти

Польща блокуватиме агроімпорт з України, незалежно від рішення ЄК, — Моравецький

«Польща не дозволить затопити себе українським зерном»

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький у передвиборчому ролику заявив, що «Польща не дозволить затопити себе українським зерном…ми не відкриємо наші кордони».

У п’ятницю закінчується заборона ЄС на імпорт пшениці, кукурудзи, насіння соняшнику та ріпаку до п’яти сусідніх з Україною країн. 15 вересня Єврокомісія має скасувати дію свого мораторію на імпорт української кукурудзи, пшениці, насіння ріпаку та соняшнику до Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини.

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький у Facebook повідомив, що уряд планує ухвалити резолюцію із закликом продовжити заборону на імпорт українського зерна після 15 вересня, а якщо цього не станеться, погрожує ввести одностороннє ембарго.

«Польща не дозволить затопити нас українським зерном. Незалежно від того, яким буде рішення чиновників Брюсселя, ми не відкриємо наші кордони», – наголосив польський прем’єр.

Він додав, що країна прийняла мільйони українських біженців, проте коли потрібно захистити власні інтереси, то уряд «захищатиме польське село».

«Коли нам потрібно було допомогти сусідам, ми відкривали свої серця та будинки. Поляки такі… коли доводиться боротися за польські інтереси, лише уряд «Права та справедливості» гарантує, що інтереси наших фермерів будуть захищені».

Моравецький додав: «Ми говоримо «ні» зриву польського аграрного ринку та заподіянню шкоди споживачам та виробникам. Саме наша жорстка позиція зупинила імпорт українського зерна на спільний ринок ЄС».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top