Новини

В Ірані відреагували на заклики розслідувати постачання безпілотників Росії

Росія заявила, що розслідування ООН буде порушенням статуту організації

Іран пригрозив Франції, Німеччині та Великобританії діями у відповідь за їх заклик до ООН розслідувати постачання дронів-камікадзе Росії. З такою заявою виступив Представник МЗС Ірану Насер Канаані, якого цитує Reuters:

«Уряд Ісламської Республіки Іран, прагнучи захистити свої національні інтереси та захистити права шляхетного іранського народу, залишає за собою право реагувати на будь-які безвідповідальні дії».

Не уточнюючи подробиць, він додав, що Іран без вагань захищатиме інтереси свого народу.

Крім того, президент Ірану Ібрагім Раїсі різко відповів на звинувачення. За його словами, Іран сьогодні є «популярним експортером зброї».

Раїсі також додав, що під час його нещодавніх поїздок за кордон, зокрема до Нью-Йорка на Генеральну Асамблею ООН, «люди підходили з проханням продати їм військову продукцію».

Раніше Великобританія, Франція та Німеччина закликали ООН провести розслідування у зв’язку зі звинуваченнями Росії у використанні іранських дронів-камікадзе для ударів по Україні, що може бути порушенням резолюції Ради Безпеки ООН.

У свою чергу РФ назвала це порушенням статуту ООН. Представництво Росії при ООН заявило, що подібне розслідування може бути розпочато лише за запитом Ради безпеки, додавши, що Рада безпеки ніколи не надавала Секретаріату ООН мандат на проведення будь-якого розслідування в контексті резолюції 2231.

Представник РФ в ООН Василь Небензя заявив, що якщо експерти ООН почнуть розслідування постачань іранських дронів до Росії, то Москва може «переглянути весь комплекс своїх відносин із Секретаріатом ООН».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top