Суспільство

В Одесі відбудеться унікальний жіночий фестиваль ANIMA

Цього квітня Одеса стане центром уваги сучасних жінок України, адже 20 та 21 числа в Premier Hotel Odesa відбудеться масштабний фестиваль «ANIMA». Організатори обіцяють, що це буде не лише зустріч, а унікальний простір, створений жінками та для жінок, які прагнуть розвиватися, надихатися та змінюватися.

На учасниць чекають тренінги від відомих лідерів думок, майстер-класи від провідних експертів, трансформаційні ігри та творчі майданчики, де кожна зможе знайти щось для себе. За словами організаторів, ANIMA — це шанс зарядитися жіночою енергією та отримати потужний імпульс для особистісного зростання.

Захід збере понад 60 спікерів, які поділяться ексклюзивними темами, 16 трансформаційних ігор та об’єднає близько 1500 учасників. Також заплановано сесії нетворкінгу, де можна буде обмінятися досвідом та контактами з однодумцями, а також взяти участь в розіграші подарунків.

Цей захід стане важливою віхою для жіночої спільноти та надихне на нові звершення та відкриття. Запрошуємо вас приєднатися до цієї незабутньої події та стати частиною великої зміни. Будьте впевнені, ANIMA змінить ваше уявлення про можливості особистісного розвитку.

Квитки доступні за посиланням.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top