Новини

У «Центренерго» розповіли, чи можна відновити Трипільську ТЕС

Відновлення Трипільської ТЕС є марним, доки в України не буде сучасних засобів протиповітряної оборони

З огляду на постійні атаки на українську енергосистему відновлення Трипільської ТЕС є марним, доки в України не буде сучасних засобів протиповітряної оборони. Про це в інтерв’ю «Голосу Америки» розповів голова наглядової ради ПАТ «Центренерго» Андрій Гота.

Він наголосив, Трипільська ТЕС все ще підлягає відновленню і що українські енергетики вже отримали пропозиції про надання обладнання від європейських країн.

Він також зазначив, що частину балістичних ракет, спрямованих на Трипільську ТЕС, було збито, але через нестачу українських ППО частина ракет все ж таки досягла мети.

Гота зробив висновок, що хоча відновлення можливе, це вимагає співпраці з міжнародними партнерами, і завдяки пропозиціям від європейських країн про надання необхідного обладнання вже є надія на відновлення. Однак, без адекватної системи протиповітряної оборони, всі зусилля можуть виявитися марними.

«Звичайно, без міжнародних партнерів це зробити майже неможливо, тому ми вже маємо певні обіцянки надати нам трансформатори, турбіни, інше обладнання з європейських країн, але знову ж таки, без достатньої кількості ракет для протиповітряної оборони — це, м’яко кажучи, марна справа буде», — розповів Гота.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top