Новини

ЗСУ атакували корабель РФ

ВСУ

Українські бійці атакували ракетним комплексом Нептун великий десантний корабель Костянтин Ольшанський, який був захоплений окупантами у 2014 році в Криму. Про це заявив речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук в ефірі FREEДOM.

«Тут детективна історія розгорнулася навколо великого десантного корабля Костянтин Ольшанський. Цей корабель мав використовуватися проти України, на жаль. Тому було ухвалено рішення про ураження цієї одиниці нашим Нептуном. Ураження теж було завдано. Уточнюються пошкодження, пошкодження він однозначно отримав. Він зараз небоєготовий», — розповів він.

Корабель Костянтин Ольшанський — це український ВДК, який 10 років тому, у 2014 році, був захоплений російськими військами під час анексії Криму.

«Дев’ять років він стояв у Севастопольській бухті, його розбирали на запчастини, просто банально грабували. А на 10 рік війни вони зрозуміли, що закінчуються у них великі десантні кораблі цього проекту, № 775, і було ухвалено рішення його відновити. Протягом року його докували, провели відновлювальні роботи», — зазначив Плетенчук.

Він додав, що метою цих робіт було зробити фальсифікацію для того, щоб відрапортувати московському керівництву про те, як вони відновили один із нібито «своїх» БДК.

«Це міг бути або Мінськ, або Оленегорський гірник, бо там характер ушкоджень такий, що їх відновлення досі під великим питанням. І, відповідно, була така ідея — видати наш корабель за один з них», — сказав Плетенчук.

Раніше повідомлялося, що під час ракетного удару по Криму 23 березня міг бути пошкоджений ще один російський корабель – Іван Хурс.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top