Новини

Втрати гармат Росії у вересні максимальні за весь час війни

ВСУ

РФ під час повномасштабної війни проти України протягом вересня 2023 року втратила рекордну кількість гармат — понад 870 одиниць.

Число ліквідованих ворожих гармат — це не просто абсолютний рекорд за кількістю знищеної артилерії, а «критичне значення, компенсувати яке Росія не зможе», написав військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в Telegram.

ВСУ

«Пропорційне розміщення артилерії вздовж ЛБЗ (лінії бойового зіткнення — Ред.) скорочується, можливості вогневого ураження знижуються. Такі втрати змушують виводити з консервації все старіші й примітивніші, буксировані зразки, сталінських часів, щоб дотягувати в місяць хоча б до поставки у розмірі 300 стволів в зону БД (бойових дій — Ред.)», — зазначив експерт.

За його даними, наявність самохідних артилерійських установок у окупантів стає надзвичайною рідкістю, тому і мобільність супротивника падає.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top