Наука та технології

До уваги батьків одеських першокласників 2022 року

Що необхідно для подання документів першокласникам

Інформація велика, будь ласка, читайте уважно.

Прийом документів починається 26 квітня, до цієї дати НІЧОГО НЕ ВІДПРАВЛЮЙТЕ НА ШКІЛЬНІ ПОШТИ, закінчується приблизно 31 травня.

Для подання документів необхідно:

— визначити заклад, до якого відвідує дитина (регіон, електронна пошта школи та телефони https://osvita-omr.gov.ua/znz/ — знайти свій район, будинок та школу. За цим же посиланням нижче всі школи, їх телефони та електронні адреси);

— надіслати документи будь-яким доступним способом (особисто, електронна пошта тощо), а саме:

— заява (зразок на фото під постом). Можна навіть написати заяву та надіслати фото.

— копія свідоцтва про народження;

— оригінал або копія медичної довідки 086 1/0. З урахуванням ситуації можна додати до 25 серпня (за умови виходу країни з військового стану);

— додати документ, що підтверджує право на першочергове зарахування, якщо є бажання скористатися цим правом;

Увага!!!

Можна подати заяву до кількох шкіл одночасно. 1 червня школи видадуть розпорядження про зарахування першокласників та повідомлять батькам, що їхню дитину зараховано.

Якщо школа зарахувала всіх, хто має бути першочергово, є заяви на вступ, кількість яких перевищує кількість вільних місць, жеребом зарахування на них з 06 по 10 червня. До 16 червня школа видасть наказ про зарахування та повідомить батьків.

До 20 червня батькам потрібно буде будь-яким способом (бажано, по телефону), підтвердити в школі, що дитина ходитиме в ЦЮ ШКОЛУ. Якщо ви зверталися до різних шкіл, зателефонуйте, де не плануєте вчитися і скажіть, що ваша дитина туди НЕ ходитиме.

Для чого це потрібно? Ми розуміємо, що багато батьків може не принести оригінали документів, перебуваючи за межами міста. Ми розуміємо, що знайдуться батьки, які з об’єктивних причин не подадуть своєчасно заяву. Тому формуватимемо базу вільних місць.

Не хвилюйтеся, жодного першокласника ми не «втратимо».

Телефон відділення 7253593.

Дякуємо відділу шкільної та дошкільної освіти за підготовлену інформацію.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top