Нерухомість та будівництво

В Одесі планують збудувати новий собор ПЦУ

«Поки ми не матимемо сильної Української церкви, то ніколи не збудуємо сильну державу»

У п’ятницю Одесу відвідав Предстоятель Української Православної Церкви (ПЦУ) Блаженнійший Єпіфаній, Митрополит Київський і всієї України.

В Будинку прийомів Одеської облради Предстоятель Церкви зустрівся з керівництвом міста та області, представниками ЗСУ Одещини та духовенством регіону.

Предстоятель Церкви вручив нагороди керівникам ОВА, облради та правоохоронним органам області.

У своєму виступі Єпіфаній зазначив, шо поки ми не матимемо сильної Української церкви, то ніколи не збудуємо сильну державу.

«Усі мають розуміти, що однією складовою цієї війни є духовна частина і країна агресор досить вдало використовує її зараз в Україні. Але український народ мудрий, і я думаю, що сьогоднішні випробування розкриють дуже багатьом очі. І після нашої перемоги всі об’єднуватимуться в єдину церкву. Цей процес незворотній, він уже почався, і він завершиться успішно», — підкреслив священнослужитель.

Також на зустрічі було презентовано проект «Одеського кафедрального собору Одеської єпархії ПЦУ», що планується збудувати у парку Космонавтів.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський розповів, що при обговорені проекту будівництва собору із Блаженнійшим Єпіфанієм запевнив Предстоятеля ПЦУ про повну підтримку з боку обласної ради.

«Війна об’єднала український народ як ніколи раніше, але об’єднання духовне не менш важливе. Презентований проект Одеського кафедрального собору Одеської єпархії ПЦУ розроблений професійно, а його будівництво стане важливим етапом духовного розвитку Одеси», — заначив Радковський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top