Новини

Україна та Польща запустять єдині пункти пропуску

Єдиний пункт пропуску значно прискорить перетин кордону

Україна та Польща планують спростити процедуру проходження кордону, запровадивши єдині пункти пропуску між країнами.

Таке рішення вже погоджено, але ще потрібно підготувати фінальний варіант тексту документа та пройти процес ратифікації обома сторонами.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач в інтерв’ю на платформі Rise Ukraine. Читай, що це означає для пересічних українців.

Зараз, щоб перетнути кордон, потрібно спочатку пройти український контрольний пункт, а потім — польський.

Цей процес займає близько години, під час пікового навантаження митниці чи збоїв у системі люди стоять на кордоні до десятої години.

На практиці це не дуже зручно, адже якщо є черга, то треба спочатку вистояти її до українського пункту пропуску, пройти всі формальні процедури, включаючи огляд багажу, а потім повторити все це ще раз уже для польських прикордонників.

Єдиний пункт пропуску значно прискорить перетин кордону. Адже контроль проходитиме лише з боку однієї країни.

«Тобто колеги з Польщі, наприклад, будуть на нашій території, і це буде один проїзд. Або наші колеги будуть на території Польщі. Це значно прискорить процес», — зауважив Сергій Деркач.

Вже незабаром країни визначать перші пункти пропуску, де запровадять єдиний кордон. Аналогічну процедуру хочуть запровадити з Угорщиною та Словаччиною.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top