Новини

Зі Слов’янська примусово евакуюють дітей – рішення комісії

Рішення про позбавлення опікунських обов’язків приймається міською військовою адміністрацією

У Слов’янську міська комісія з питань захисту прав дитини ухвалила рішення примусово евакуювати дітей, опікунів, які відмовляються виїхати, позбавлять обов’язків.

«В Донецькій області обов’язкова евакуація затверджена постановою Кабінету Міністрів від 2 серпня 2022 року. Опікуни зобов’язані евакуюватись із дітьми за межі Донецької області до більш безпечних регіонів України. Забезпечити безпеку дитині – це обов’язок опікунів і органів опіки».

Комісія ухвалила рішення, що опікуни із неповнолітніми мають виїхати за межі Донецької області у найкоротший термін. У разі відмови їх позбавлять обов’язків опіки або піклування, а дітей евакують примусово. Рішення про позбавлення опікунських обов’язків приймається міською військовою адміністрацією.

Міська адміністрація зазначає, що попри численні заклики до опікунів і піклувальників виїжджати разом із дітьми, наразі в Слов’янській громаді ще залишаються 23 сім’ї з 34 прийомними дітьми.

Зазначається, що тим, хто погоджується евакуювати, забезпечують безоплатний переїзд до Львівської та Черкаської областей.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top