Новини

США не допустять, щоб Україна програла, — голова Пентагону

США не відступлять від підтримки України, яка не збирається здаватися

Сполучені Штати не допустять, щоб Україна програла у війні з Росією. Про це заявив голова Пентагону Ллойд Остін, на початку засідання Контактної групи з питань оборони України («Рамштайн-20»), яке відбувається на авіабазі в Німеччині.

«Ми знаємо, що умови в яких веде бій українська армія, є надзвичайно важкими. На жаль, цивільне населення потерпає від атак російських безпілотників«, — заявив він.

Водночас Остін запевняє, що США не відступлять від підтримки України, яка не збирається здаватися.

«Тому сьогодні наш меседж доволі чіткий: Сполучені Штати не дозволять Україні зазнати поразки. Ця коаліція не дозволить Україні зазнати поразки. І вільний світ не дозволить Україні програти», — наголосив Остін.

Глава Пентагону нагадав, що минулого тижня США оголосили про додаткову безпекову допомогу для України обсягом на 300 мільйонів доларів.

«Це надзвичайний захід на підтримку найбільш нагальних потреб України стосовно протиповітряної оборони, артилерії та протитанкових можливостей», — сказав Остін.

За його словами, Сполученим Штатам вдалося надати цей дуже важливий пакет допомоги завдяки знаходженню зекономлених ресурсів.

«Ми залишаємося налаштованими забезпечувати Україну ресурсами, які їй потрібні для протидії агресії Кремля», — сказав Остін.

Зустріч у форматі «Рамштайн» — серія дипломатичних зустрічей міністрів оборони десятка країн світу. Метою засідань є синхронізація, а також прискорення надання військової допомоги Україні на тлі протистояння російській агресії. Зокрема, порушуються питання підтримки нашої країни після завершення війни.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top