Здоров'я

В Одесі успішно відновлюють пацієнтів із найскладнішими хворобами

Одним із партнерів Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став центр відновлення «Наша Турбота», який по праву користуються великою повагою серед одеситів та гостей міста.

Лікарі Центра відновлюють пацієнтів з різними діагнозами, такими як інсульт, травми спинного мозку, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз та багато інших.

Центр, що розташований у нових малоповерхових будівлях в Крижановці, всього за 500 метрів від морського узбережжя, забезпечує комплексну допомогу людям, які пережили важкі захворювання, травми чи оперативні втручання. Це місце обране не випадково, адже наближеність до природи та моря створює ідеальні умови для реабілітації та відновлення.

Особливу увагу у Центрі приділяють пацієнтам з обмеженою рухливістю, у тому числі, постраждалим на фронті захисникам країни, допомагаючи їм повернути активне життя.

Команда Центру складається з досвідчених висококваліфікованих фахівців, які використовують найефективніші методи реабілітації. Лікарі регулярно проходять навчання, щоб бути найкращими в своїй сфері.

Ба більше, наявне сучасне обладнання дозволяє починати процес реабілітації на ранніх етапах, щоб досягати вражаючих результатів у відновленні втрачених функцій своїх пацієнтів.  

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top