Новини

На кону – крісло міністра оборони: Резніков запропонував парі нардепу та журналісту

Нардепка Анастасія Радіна та журналіст Михайло Ткач і відреагували на парі міністра оборони

Міністр оборони Олексій Резніков на тлі звинувачень у закупівлі та постачанні літніх курток замість зимових запропонував парі: якщо виявиться, що Міністерство оборони справді поставило 180 тисяч літніх курток замість зимових, то Резніков подає у відставку.

«Якщо виявиться, що Міноборони дійсно поставило 180 тисяч курток літніх замість зимових, то я пишу заяву про відставку. Якщо ж виявиться, що були поставлені 180 тисяч зимових курток, а не літніх, то народна депутатка Анастасія Радіна складає мандат, а журналіст Михайло Ткач іде з видання і на 3 роки припиняє займатися журналістикою», — заявив міністр.

Резніков заявив, що під час розбору ситуації Міноборони надасть всі документи, докази, факти й матеріали, які стосуються справи, «щоб переможець спору був очевидний для всього українського суспільства».

Арбітрами в цьому парі Олексій Резніков запрошує Комітет з депутатської етики ВРУ і Комісію журналістської етики, а спостерігачами – редакції українських видань.

Нардепка Анастасія Радіна та журналіст Михайло Ткач і відреагували на парі міністра оборони

Нардепка Радіна парі прийняла, журналіст Ткач відмовився. Але обидва вимагають від Резнікова спростування наведених у розслідуванні фактів і закликають укладати не парі, а договори про закупівлі по ринкових цінах.

Очільниця комітету ВРУ з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна запропонувала Олексію Резнікову спростувати, що Міноборони без тендера закупило куртки у фірми, одним з власників якої є племінник нардепа. Парламентар поставила умову: якщо її буде виконано — вона складає мандат, в іншому випадку — Резніков йде у відставку.

Журналіст Михайло Ткач у соцмережах написав свою відповідь главі Міноборони. Він попросив Резнікова надати пояснення щодо скандальних закупівель.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top