Новини

Лукашенко заявив, що не давав гарантій безпеки Пригожину

Олександр Лукашенко заявив, що не давав ніяких гарантій безпеки для керівника ПВК «Вагнера» Євгена Пригожина. Про це написало видання «Белта».

«Якщо прямо відповідати на це запитання: я і не повинен забезпечувати безпеку Пригожина. Це по-перше. По-друге, ніколи в такому ключі розмова і не йшла», — сказав він.

За його словами, Пригожин ніколи не просив у нього гарантій безпеки для себе. Він також заявляє, що Володимир Путін не причетний до катастрофи літака Пригожина.

Як заявив Лукашенко, він двічі спілкувався з Пригожиним під час та після заколоту, який відбувся у червні 2023 року. Спершу він телефонував йому, коли підрозділи вагнерівців йшли на Москву. Тоді попередив, що він «і себе згубить, і своїх людей». Також пропонував надіслати йому «мотузку та шматок мила». Ватажок найманців запевнив його, що до самовбивства не готовий — хоче «загинути в бою».

Вдруге вони спілкувались, схоже, в Білорусі. Пригожин прилетів разом з командиром ПВК «Вагнер» Дмитром Уткіним. Деталей спілкування не переказав, лише озвучив своє коротке застереження: «Хлопці, дивіться».

Лукашенко зауважив, що Путін навряд чи причетний до катастрофи бізнес-джета Пригожина. Він сказав, що «не може уявити, що це зробив Путін, що винен Путін. Занадто груба, непрофесійна робота, якщо вже на те пішло».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top