Новини

Росія готує псевдореферендуми у чотирьох областях України

Кремль, мабуть, усвідомивши, що більше не просунеться в Україні, вирішив анексувати території, які встиг захопити.

Держдума в прискореному порядку ухвалила закони про мобілізацію, а колаборанти на окупованих територіях України закликає Москву терміново ухвалити їх до складу РФ. ЗМІ пишуть, що Володимир Путін сьогодні виступить із промовою з цього питання

19 вересня так звані «громадські палати» «ЛНР» та «ДНР» вимагали негайно ініціювати «референдуми» про визнання їх суб’єктами РФ. Слідом за ними про «голосування» на окупованій Херсонщині заявив гауляйтер Володимир Сальдо, на захопленій частині Запоріжжя псевродефендуми обіцяють розпочати «найближчими днями».

Окупанти планують провести свої псевдореферендуми з 23 по 27 вересня.

Україна вже відреагувала на такі новини.

Глава офісу президента Андрій Єрмак назвав шантажем спроби Росії провести так звані референдуми на окупованих територіях України.

«Фіктивні референдуми нічого не змінять. Як і жодна гібридна «мобілізація». росія була і залишається агресором, який незаконно окупує частину української землі», — заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Він додав, що Україна має повне право звільнити свої території, і продовжуватиме їх звільняти, «хоч би що говорила Росія».

Міжнародна спільнота закликають відреагувати на наміри РФ щодо «референдумів» новими санкціями та постачанням зброї Україні.

Лідери світових держав засуджують наміри Росії провести так звані референдуми на окупованих територіях України щодо приєднання до РФ. Вони підкреслюють, що вважатимуть нелегітимними референдуми, що готуються, про приєднання до РФ.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top