Волонтерство

Зустріч на «нулі»: захисникам країни потрібна допомога

Днями голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов та його команда, продовжуючи надавати всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни, знов вирушили на передову.

Сергій Шутов особисто передав гуманітарну допомогу від Фонду для бійців зенітно-ракетній дивізії та 28 танкової бригади. Вони безпосередньо знаходяться на «нулі», на Херсонському напрямку, і щоденно наближають нашу перемогу.

Волонтери поспілкувалися з командирами частин, які щиро дякують за допомогу, але просять по можливості привозити її ще частіше.

«Ми дуже дякуємо таким людям, як Ви. Без таких людей армія би не вижила», — розповіли бійці, дякуючи за привезену допомогу.

Між тим, хлопцям також ще потрібні дрони, батареї для дронів, акумулятори, брезенти, теплий одяг, палатки, медикаменти. Також їм дуже потрібні спальні мішки, бо вже наступила осінь, а з нею й холода!

Захисники прямо зараз потребують цієї допомоги, важлива кожна копійка і кожна гривна. Зробити свій вклад можна на офіціальному сайті Фонду https://cf-noble-cause.com.ua/, а також за посиланням https://send.monobank.ua/jar/8THNnG9T33.

Адже чим повніше будуть забезпечені наші військові, то тим швидше настане перемога, закінчиться війна і ворог забереться з нашої землі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top