Новини

Російському пілоту Мі-8 Кузьмінову пропонували залишитися в Україні, — Олексій Данілов

Він закликав дочекатися офіційних висновків іспанських правоохоронних органів стосовно ситуації

Україна пропонувала залишитися в нашій країні російському пілоту Максиму Кузмінову, який минулого року перегнав до України Мі-8 у рамках операції «Синиця», 19 лютого був знайдений мертвим в Іспанії. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов в інтерв’ю УП.

«Пропозиція нашої країни полягала в тому, щоб він лишався в Україні. Він точно б тут був би захищений. І я не думаю, що вони так тут могли б бешкетувати, як це відбулося в Іспанії», — сказав Данілов.

Посадовнць наголосив, що люди, які мають відношення «до тих чи інших подій» мають бути дуже обрежними, аби зберегти своє життя.

Він закликав дочекатися офіційних висновків іспанських правоохоронних органів стосовно ситуації.

Нагадаємо, 19 лютого російські та іспанські ЗМІ повідомили, що знайшли вбитим російського пілота Максима Кузьмінова, який влітку 2023 року під час операції ГУР Міноборони перегнав гелікоптер Мі-8. Це підтвердили у ГУР.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top