Новини

Путін прокоментував падіння літака Іл-76 в Росії (відео)

Через дві доби після інциденту

Президент Росії Володимир Путін через дві доби після інциденту з падінням російського військово-транспортного літака Іл-76 в Бєлгородській області прокоментував цю подію. Так, російський президент повторив попередні твердження російської влади, що літак збила Україна і на його борту перебували українські військовополонені, які прямували до місця обміну.

«Збили наш літак, Іл-76, зі своїми військовослужбовцями — 65 осіб. Ми не просто ж туди їх підвозили. А головне управління розвідки ЗСУ знало про те, що ми туди веземо військовослужбовців, 65 осіб, а всього заплановано було, по-моєму, 190. І, знаючи про це, завдали удару по цьому літаку. Я не знаю, чи спеціально вони це зробили, чи помилково, недумливо. Але очевидно, що це вони зробили», — заявив Путін.

Він заявив, що були зафіксовані пуски двох ракет з територій, підконтрольних Україні. При цьому він заявив, що це «ні за яких обставин» не могло бути «дружнім вогнем». За його словами, засоби ураження, вилучені на місці, говорять про те, що це була ракета ППО.

«Наші ППО по своєму літаку за визначенням наносити удари не можуть. Там стоять системи свій-чужий і скільки б оператор на кнопку не натискав, наші системи ППО не спрацювали б. Техніка», — сказав Путін.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top