Новини

Позачергова сесії Одеської облради – пів року війни

Сьомого вересня відбулась п’ятнадцята позачергова сесія Одеської обласної ради

Сьогодні відбулась вже четверта сесія Одеської обласної ради за період війни, депутати зібрались в залі засідань, а не онлайн.

При обговоренні порядку денного фракція «Європейська Солідарність» у повному складі залишила залу засідань через небажання колег підтримати її ініціативу, щодо відставки заступника голови ради від забороненої партії ОПЗЖ Вадима Шкаровського.

Даний проект рішення ЄС вже втретє намагається винести на голосування, але ніяк не може зібрати потрібні 28 підписів депутатів. За інформацією ЗМІ жодного підпису не надала фракція «Довіряй ділам».

Окрім робочих питань сесії, депутати розглянули та підтримали клопотання до Президента України, щодо присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно командиру 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковнику Віталію Гуляєву.

Під час засідання сесії, перед депутатами виступив голова Одеської ОВА Максим Марченко, який розповів про роботу зернового коридору. За його словами, з портів Одеси, Чорноморська та Південного з 1 серпня вже вивезено на експорт більше 2,5 млн тон зернової продукції.

Сьомого вересня відбулась п’ятнадцята позачергова сесія Одеської обласної ради

Також начальник ОВА зазначив, що одеськими аграріями в умовах воєнного стану вже намолочено більше 2,5 млн. тон зернових та стартував посів озимих культур під врожай 2023 року.

Важлива частина доповіді Максима Марченка стосувалась громад області. Він розповів, що в Кубейській, Ширявській та Савранській громадах місцева влада штучно створює проблеми для населення. Внаслідок яких відбуваються масові порушення по відношенню до жителів ОТГ у земельній сфері, сфері надання адміністративних та наданні комунальних і медичних послуг.

Марченко наголосив, що такі випадки мають бути цікавими для правоохоронних органів і що відповідні матеріали вже опрацьовуються нацполіцією та прокуратурою.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top