Новини

Польща продовжила перебування українських біженців до кінця червня

Президент Анджей Дуда підписав закон про допомогу громадянам України

Перебування українських біженців у Польщі продовжили до 30 червня цього року. Відповідний закон підписав президент Анджей Дуда. Про це повідомляє PAP.

«Президент Анджей Дуда підписав закон про допомогу громадянам України, який, зокрема, продовжує термін легального перебування українських військових біженців до 30 червня 2024 року», — ідеться в повідомленні.

Закон ухвалено відповідно до рішення Ради ЄС про продовження тимчасового захисту українських біженців до 4 березня 2025 року. Серед іншого, закон передбачає продовження терміну законності перебування українських військових біженців до 30 червня цього року.

Згідно з чинними положеннями закону, перебування громадян України є законним, якщо вони прибули до Польщі в період із 24 лютого 2022 року до 4 березня 2024 року.

Крім цього, документ вносить зміни, що збільшують до 28 місяців термін, протягом якого, зокрема, громадянину України, який здобув кваліфікацію лікаря або стоматолога за межами території держав-членів ЄС, може бути надано дозвіл на заняття професією лікаря чи стоматолога та умовне право на заняття професією лікаря чи стоматолога.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top