Новини

Міськздрав відзвітував, що лікарні Одеси забезпечують харчуванням усіх пацієнтів

Одеса

Враховуючи суспільну важливість інформування жителів Одеси про стан матеріального забезпечення лікарень міста, Департамент охорони здоров’я міськради підготував звітний лист про наявність та стан обладнання для забезпечення харчування хворих у комунальних медзакладах міста.

В оприлюдненому документі вказано повний перелік обладнання, яке використовується в системі забезпечення харчування всіх закладів охорони здоров’я міста Одеса (66 сторінок!).

Також у Департаменті охорони здоров’я Одеської міськради зазначили, що на сьогоднішній день установи та підприємства системи охорони здоров’я комунальної власності Одеси повністю забезпечені достатньою кількістю обладнання, необхідного для приготування, зберігання та розігріву їжі (плити, холодильники, мікрохвильові печі тощо), які необхідні для якісного забезпечення організації харчування хворих у лікарнях.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top