Новини

СБУ затримала коригувальника російського ракетного удару по Краматорську 27 червня

Відео

Контррозвідка Служби безпеки України «по гарячих слідах» затримала агента спецслужб Російської Федерації. Підозрюваний скоригував російський ракетний удар по кафе у центрі Краматорська 27 червня

«Агент РФ обов’язково буде відповідати перед українським судом. Але таке затримання – це ще й сигнал для всіх інших коригувальників і зрадників, які працюють на ворога. Запам’ятайте – покарання невідворотне! Так само, як неминуче будуть відповідати перед міжнародним трибуналом і організатори воєнних злочинів – представники путінського режиму. Для цього ми постійно ведемо юридичну роботу і продовжуємо збір доказів для міжнародних судів», –повідомив голова СБУ Василь Малюк, йдеться у повідомленні Служби у соціальній мережі Facebook.

Службою безпеки встановлено, що затриманим коригувальником удару по Краматорську виявився «розконсервований» агент головного управління генштабу збройних сил РФ

«Для виконання ворожої вказівки агент ГРУ здійснив приховану відеозйомку закладу та припаркованих поряд автомобілів. Після цього фігурант переслав відзнятий файл російської військової розвідки. Отримавши цю інформацію, російські загарбники зазнали вогняної поразки кафе, в якому перебували люди», — повідомили в СБУ.

За даними слідства, ворожим агентом є мешканець Краматорська, працівник місцевого газотранспортного підприємства. Він також мав передавати локації місцевої критичної інфраструктури та об’єктів із масовим скупченням цивільного населення.

В даний час вживаються комплексні заходи щодо встановлення всіх обставин злочину та притягнення фігуранта та інших причетних до відповідальності.

Нагадаємо, що внаслідок ворожої атаки загинули щонайменше 10 місцевих мешканців, серед них – 3 дітей. 61 особа отримала поранення різного ступеня тяжкості.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top