Новини

Міноборони будуть жорстко реагувати на негідні дії працівників ТЦК

Олександр Павлюк

Міністерство оборони України готове реагувати на кожен випадок негідної поведінки військовослужбовців зі складу Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Про це 3 липня заявив перший заступник міністра оборони України Олександр Павлюк.

«У засобах масової інформації та соціальних мережах поширена інформація про окремі випадки негідної поведінки військовослужбовців зі складу ТЦК та СП стосовно громадян України. У межах перевірки роботи ТЦК та СП в усіх регіонах України готові реагувати на кожний подібний інцидент», — наголосив він.

Павлюк додав, що усі випадки, які ганьблять високе звання військовослужбовця ЗСУ, офіцера, не залишаться без жорсткої реакції.

«Щодо кожної подібної ситуації будуть проведені службові розслідування, а винні — притягнені до суворої відповідальності згідно з чинним законодавством», — підкреслив замміністра.

Генерал-лейтенант закликав громадян, які стикнулися з проблемами у взаємодії з уповноваженими особами ТЦК та СП, повідомляти про такі випадки за номером 0 800 31 01 79, на електронну пошту tckreport@gmail.com та у чат-бот в Telegram.

Нагадаємо, що саме через підозру у незаконному збагаченні під час війни Одеського воєнкома Євгена Борисова звільнили з посади, а Генпрокуратура завела карну справу та перевіряє його статки.

Борисов

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top