Новини

Європарламент закликав НАТО запросити Україну до Альянсу

Депутати Європейського парламенту закликали країни НАТО виконати свої зобов’язання перед Україною та запросити її до Альянсу. Про це повідомили у  прес-службі Європарламенту.

Відповідну резолюцію підтримало 425 депутатів, висловилося проти 38 і утрималось 42.

Зокрема, у резолюції євродепутати висловили очікування, що «процес вступу розпочнеться після припинення війни і буде завершений якомога скоріше».

Як наголосили в Європарламенті, допоки буде досягнуто Україною повноправного членства, Європейський Союз і його країни-члени та союзники НАТО повинні тісно співпрацювати з Україною для розроблення тимчасових рамок для безпекових гарантій, які мають бути втілені одразу після війни.

У резолюції відзначається, що інтеграція України до НАТО і Євросоюзу посилить регіональну і глобальну безпеку, а також зміцнить зв’язок між Україною і Євроатлантичною спільнотою.

В Європарламенті сподіваються, що переговори про вступ України до Євросоюзу розпочнуться цього року.

Окрім того, депутати наголосили, що знищення Каховської ГЕС — це воєнний злочин. Вони найбільш суворим чином засудили підрив греблі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top