Новини

Україна отримає військову допомогу від США протягом тижня після голосування Конгресу — The Washington Post

Пентагон уже має «масштабну військову допомогу для України, готову до використання»

Військова допомога США потрапить до України менш ніж за тиждень після голосування Конгресу. Про це пише американська газета The Washington Post із посиланням на свої джерела.

Пентагон уже має «масштабну військову допомогу для України, готову до використання», заявили виданню американські чиновники. За їхніми словами пакет допомоги почали формувати вже давно.

Джерело видання, на умовах анонімності, заявило, що після того, як законопроект про іноземну допомогу на суму 95 мільярдів доларів буде підписано, «потрібно менше тижня, щоб частина зброї досягла поля бою». Законопроект включає близько 60 мільярдів доларів для України, решта призначена для Ізраїлю та партнерів США в Азії.

Видання пише, що майже напевно перший пакет міститиме снаряди, включаючи стандарт 155-мм, що використовується в гаубицях натовського зразка, та боєприпаси для іншої артилерії середньої дальності.

Також можливо, що Пентагон надасть Україні новий транш обладнання та боєприпасів для ППО.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top