Новини

Єрмак: Оборонна позиція призведе до замороження війни, на яке ми не погодимося

Він також звернувся до партнерів України із закликом «Дайте нам зброю, і ми зробимо роботу»

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перехід до оборонної позиції часто призводить до замороження конфлікту, а Україна ніколи не погодимося на заморожений конфлікт з Путіним. Про це в інтерв‘ю Le Figaro заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

«Неможливо вести оборонну війну. Перехід до оборонної позиції часто призводить до замороження конфлікту. Ми бачили це з 2014 року. Ми ніколи не погодимося на заморожений конфлікт з Путіним. Рішення полягає не в тому, щоб зупинитися, а в тому, щоб бути реалістами, бути сильними, бути разом з нашими партнерами і не зупинятися».

Єрмак зазначив, що ситуація на фронті «безперечно, складна, але мотивація нашого народу, мотивація наших воїнів дуже висока».

«На фронті війська скаржаться на брак людей і ресурсів і кажуть, що вони більше не в змозі наступати.

Це, безперечно, проблема, і немає сенсу її приховувати. Деяким солдатам потрібен відпочинок. Багато з них перебувають на передовій вже два роки. Уряд і Генштаб працюють над новим законом про мобілізацію, який незабаром буде поданий до парламенту. І над реалістичною військовою стратегією. Перехідний період все ще триває»,
– розповів голова ОП.

Він також звернувся до партнерів України із закликом «Дайте нам зброю, і ми зробимо роботу».

«Ми розраховуємо на наших партнерів, а також працюємо над розвитком нашого військово-промислового комплексу. Росіяни все ще сподіваються мати перевагу над нами в ресурсах. Нам доводиться розраховувати на технологічні переваги. Лінія фронту простягається на понад 2 000 кілометрів, і більша її частина є ареною дуже жорстоких боїв. Ми повинні бути реалістами», – сказав Єрмак.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top