Новини

Зеленський анонсував нові угоди щодо безпекових гарантій для України

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку міжнародних заходів з партнерами в Європі, зокрема щодо підписання двосторонніх угод про гарантії безпеки для України. Про це він говорив у суботу, 20 січня, під час традиційного вечірнього звернення.

«Готуємо нові угоди з партнерами – сильні двосторонні угоди. Січень та лютий мають принести відповідні результати. Вже бачимо конкретні дати, коли можуть бути нові й сильні документи», — зазначив президент.

За його словами, нова архітектура безпеки повертає до життя, реанімує систему міжнародного права.

«Коли для України буде повернуто справедливість, коли наша безпека буде відновлена, це й для інших у світі працюватиме», — підкреслив він.

Окрім того, президент повідомив про подальшу роботу з ключовими партнерами щодо конкретної оборонної підтримки «цими тижнями й місяцями».

«Будуть нові оборонні пакети. Я вдячний усім друзям України у світі, хто розуміє, що поле бою не може просто зачекати й що порятунок життів не може бути відкладений, і всім, хто намагається пришвидшити рішення, які потрібні – потрібні саме зараз», — підсумував Володимир Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top