Новини

Глава євродипломатії Жозеп Боррель заявив, що Ізраїль фінансував створення ХАМАСу, — Reuters

Таким чином Тель-Авів намагався послабити тодішню палестинську адміністрацію

Високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Ізраїль фінансував створення палестинського терористичного угруповання ХАМАС, що раніше заперечував прем’єр єврейської держави Біньяміну Нетаньягу.

Як пише Reuters, про це він сказав під час свого виступу в Університеті Вальядоліда в Іспанії. Дипломат пояснив, що таким чином Тель-Авів намагався послабити тодішню палестинську адміністрацію на чолі з Рухом за національне визволення Палестини.

На думку Борелля, єдиним мирним рішенням для розв’язання конфлікту у регіоні є створення окремої палестинської держави, однак «Ізраїль наполягає на негативному варіанті».

«Ми лише віримо, що рішення про створення двох держав, нав’язане ззовні, принесе мир, хоча Ізраїль наполягає на негативі», — наголосив він.

Як відомо, противники ізраїльської влади та деякі світові ЗМІ вже давно звинувачують Тель-Авів у підтримці ХАМАСу. Водночас прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу неодноразово заперечував ці звинувачення.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top