Новини

Одна з умов завершення війни — відмова Росії від ядерної зброї, — Міноборони

Він додав, що під час підписання будь-якого документа Росія повинна відмовитись від ядерної зброї

Війна між Україною та Росією повинна завершитись перемовинами та відмовою від ядерної зброї. Про це повідомив заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк в інтерв’ю Tagesspiegel.

Як пояснив Гаврилюк, всі війни у світі закінчуються переговорами, у зв’язку з чим війна між Україною та Росією не повинна стати винятком.

Він додав, що під час підписання будь-якого документа Росія повинна відмовитись від ядерної зброї. За словами Гаврилюка, має відбутися повне звільнення території України від російських військ у межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року, втім, необхідно створити механізм, який унеможливить повторний напад ворога.

«Будуть підписані угоди — з одного боку коаліцією держав, які підтримують Україну, та Росією з іншого боку. І цей документ має містити пункт про відмову Росії від ядерної зброї, тому що ця держава — загроза миру», — пояснив заступник міністра оборони.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top