Новини

Єгор Смирнов: Ігор Мосійчук відповість у суді за наклеп та паплюження звання військового

Сьогодні українські ЗМІ опублікували матеріали з посиланням на екс-нардепа Ігоря Мосійчука про депутата Южненської міськради Одеської області Єгора Смирнова, в яких йдеться про те, що Смирнов, будучи військкомом у місті Южне Одеської області, під час війни незаконно став власником майна на мільйон доларів. Також екс-нардеп наголошує на тому, що Єгор Смирнов є депутатом місцевої ради від партії ВО «Батьківщина» і користується цією посадою для незаконного набуття статків.

Після оприлюднення цієї інформації в Одеському обласному ТЦК та СП заявили, що «командування засуджує будь-які способи незаконного збагачення, зловживання посадовими повноваженнями та не дозволить прикривати подібні схеми військовою службою. Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження. А Смирнова та двох вищезгаданих депутатів направили на передок».

Єгор Смирнов не згоден зі звинуваченнями, та заявляє, що його звання на сьогоднішній день – рядовий, посада – солдат, і у лютому минулого року військове керівництво направило його проходити службу до роти охорони ТЦК міста Южне.

«У мене немає доступу до будь-яких документів, я лише охороняю територію військкомату. Тим більше, ми не завжди знаходимося в місті, бувають різні військові відрядження та передислокації», — каже Смирнов.

За його твердженням, всю його власність придбано законним шляхом і підтверджено відповідними документами «вона не з’явилася вчора, я її набував протягом багатьох років, усі податки сплачував і самостійно відображав у деклараціях».

Смирнов стверджує, що захищатиме в суді свою честь і гідність, а Ігор Мосійчук відповість «за наклеп та паплюження звання військового»

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top