Новини

Група компаній «Нова пошта» вирішила змінити назву: в чому причина

Мова йде про зміну назва саме групи

Один з двох найбільших операторів поштового зв’язку України, компанія «Нова пошта», змінює назву. Вона називатиметься Nova. Про це повідомили у прес-службі компанії.

«Ми вже набагато більше, аніж пошта. Саме тому ми прибираємо це слово у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів — NOVA», — йдеться в повідомленні.

Водночас, «Нова пошта» як логістичний оператор залишається «Новою поштою».

«Жодних ребрендингів та зміни логотипів не буде», — додали в прес-службі.

Як зазначили в компанії, «Нова пошта» працює на ринку України з 2001 року і з цього періоду створювала нові компанії та продукти, зокрема на фінансовому та IT-ринку. До того ж окрім доставки, компанія продає послуги фулфілменту, фрахтових перевезень та працює в Європі.

Зараз до групи входять декілька компаній:

«Нова пошта» в Україні — доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів в Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста у той самий день.

Nova Post Europe — компанія, яка надає логістичні послуги в Європі, а також між ЄС та Україною. Компанія вже відкрила свої представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Вона має 35 тис. точок сервісу, з яких тільки 83 — власні відділення.

NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну платіжну систему та надає фінансові послуги. Учасник міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard.

Nova Global — компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами.

Supernova Airlines надає доставку по світу. Компанія зробила лише декілька десятків рейсів між країнами Європи, але невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

ІТ-компанія Nova Digital — виробник веб-додатків та програмного забезпечення.

Наразі група компаній має мережу з 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні.

Мова йде про зміну назва саме групи.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top