Відеорепортаж

Apple зазнала критики за рекламу нового iPad Pro: «Знищення досвіду та культури» (відео)

Килия порт зтк

Реакція Apple

Новий рекламний ролик iPad Pro від Apple викликав шквал обурення в соціальних мережах. У ньому потужний прес знищує різні предмети, що символізують музику, мистецтво, творчість та інші досягнення людства.

Користувачі соцмереж, включаючи багатьох відомих особистостей, обрушилися на Apple з критикою.

Режисер Асіф Кападія у своєму пості в соцмережі X дуже влучно висловив головну претензію до реклами:

«Це найщиріша метафора того, що технологічні компанії роблять з мистецтвом, з художниками, музикантами, творцями, письменниками, режисерами: вичавлюють їх, використовують, погано платять, забирають все, а потім кажуть, що це все створено ними».

Відомий британський актор Х’ю Грант також засудив рекламу, назвавши її «руйнуванням людського досвіду». Так само і Рід Морано, режисер серіалу «Розповідь служанки», порадила генеральному директору Apple Тиму Куку прислухатися до критики.

У користувачів соцмереж обурення викликало:

Негативне ставлення до творчості та культурних цінностей. Реклама позиціонує iPad Pro як заміну всьому цьому, що багато хто вважав неповажним і навіть образливим.
Демонстрація деструктивного підходу до технологій. Знищення предметів у рекламі замість того, щоб показати їхні переваги, створило враження, що Apple хоче «стерти» минуле.
Невідповідність цінностям бренду. Apple позиціонує себе як компанію, яка надихає на творчість, а ця реклама суперечить цьому іміджу.

Реакція Apple

Спочатку Apple мовчали з цього приводу, що ще більше розпалювало громадське невдоволення.

Згодом Тор Міхрен, віце-президент Apple з маркетингу, публічно вибачився. Міхрен відзначив відданість Apple розвитку креативності та визнав, що реклама не досягла своєї мети. Він висловив жаль з приводу неправильного тлумачення задуму реклами, заявивши, що вона мала на меті продемонструвати потенціал iPad Pro.

Важливо зазначити, що не всі користувачі негативно сприйняли рекламу. Деякі побачили в ній метафору трансформації та прогресу, але їхня думка явно в меншості.

Ця історія вкотре підкреслює важливість продуманого підходу до реклами.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top