Новини

G7 заморозили $280 млрд російських активів для компенсації збитків Україні

G7

Міністри фінансів і керівники центробанків країн «Великої сімки» (G7) у спільній заяві зобов’язались тримати замороженими активи РФ доти, доки вона не компенсує завдані Україні збитки. Про це йдеться в заяві фінансових представників країн G7.

Робоча група з питань російських еліт, довірених осіб та олігархів (REPO), утворена за ініціативи G7, нарахувала заморожених російських суверенних активів у приблизно $280 млрд, й ця сума буде уточнюватись протягом наступних місяців.

«Ми нагадуємо та підтверджуємо заяву наших лідерів про те, що, відповідно до наших правових систем, суверенні активи РФ в наших юрисдикціях залишатимуться знерухомленими доти, доки Росія не заплатить за шкоду, яку вона завдала Україні», — зазначили представники G7.

Вони також пообіцяли запроваджувати й застосовувати санкції та інші економічні заходи для подальшого підриву «спроможності Росії вести незаконну, невиправдану і неспровоковану агресивну війну», а також запобігати їхньому обходженню.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top