Новини

Міноборони: ми знайдемо кожного військовозобов’язаного, краще прийти самому в ТЦК

повестки

Навіть якщо людини немає в реєстрі військовозобов’язаних, то її «цифровий слід» є в інших українських реєстрах, і держава за потреби її відслідкує, тому мобілізації уникнути не вдасться. Про це сказала заступник міністра оборони України Наталія Калмикова в ефірі телемарафону.

Вона зазначила, що сьогодні дуже важливо мати обмін інформацією між реєстрами.

«Обмін даними між реєстрами, над чим зараз працює цифрова команда Міністерства оборони, спростить і проходження процедур в ТЦК», — сказала Калмикова.

За її словами, зараз триває процес унормування питання обміну інформації між реєстрами.

«Держава зможе тоді бачити кожну людину. Якщо навіть її немає в реєстрі військовозобов’язаних, то є інші реєстри, де в будь-якому разі цифровий слід є», — зазначила вона.

Говорячи про мобілізацію, Калмикова зазначає, що це «питання ціннісне». За її словами, має бути розуміння, що Україну доведеться захищати кожному і краще прийти самому в ТЦК «і знайти той підрозділ, в якому хочеш служити і мобілізуватись саме до нього», Вона наголосила, що це «найкращий шлях».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top