Новини

Чехія впроваджує нові виплати для біженців з України

Чехия

Понад 470 тис. українців зараз живуть у Чехії на тимчасовому захисті. Для країни це велике навантаження, адже її населення — близько 10 млн. Тому Чехія платитиме біженцям з України, які повертатимуться додому.

Про нові виплати розповіли на офіційному сайті президента Чеської Республіки Петра Павела. Таким чином закон Lex Ukrajina, що відповідає за регулювання статусу біженців з України, зазнав змін.

До закону додали правку, що передбачає продовження тимчасового захисту для українців до 2025 року. Крім цього за поправками вирішили надавати грошову допомогу тим українцям, які вирішать повернутися додому в Україну.

Сума виплат буде повідомлена згодом. Біженці з України в Чехії зможуть отримати одноразову виплату не пізніше ніж за три місяці до закінчення права на перебування в Чехії.

Якщо ж вони вирішать отримати довгострокову візу, будуть змушені повернути до чеського бюджету 50% від суми, що виділяв їм уряд.

За даними Мінпраці та соціальних питань Чехії, близько 123 тис. біженців з України працюють на повний робочий день.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top