Економіка

Павло Дуров назвав Notcoin «дивовижною історією успіху»

дуров

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров прокоментував запуск токена Notcoin (NOT). Він зазначив, що проєкт зібрав понад 35 млн активних користувачів за кілька місяців і назвав це «дивовижною історією успіху».

«Notcoin миттєво увійшов до топ-10 криптовалют за обсягом торгів, а його ринкова капіталізація досягла майже $700 млн. Уявіть собі — сотні мільйонів доларів вартості були створені для користувачів Telegram в цьому мінізастосунку з нізвідки за лічені місяці», — написав Павло Дуров.

Крім того, засновник Telegram заявив, що ця історія показує, наскільки потужними є екосистеми Telegram та The Open Network (TON) для розробників. Дуров додав, що зараз створюється багато застосунків, які використовують месенджер та блокчейн TON.

Через декілька годин після того, як Дуров опублікував допис, команда Notcoin повідомила, що подарувала засновнику Telegram понад 1 млрд NOT на суму близько $6,8 млн.

Нагадаємо, 16 травня 2024 року криптовалютні біржі Binance, OKX, Bybit, Kucoin, Gate, Bitget та Bitfinex залістили токен Notcoin (NOT). Пізніше користувачі Binance почали скаржитися, що не отримали свої активи, які заздалегідь надіслали із застосунку в Telegram на власні адреси на платформі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top