Відеорепортаж

Психологічний простір «ЦДК» працює над відкриттям інклюзивно-ресурсного центру

Однією з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг», а зрештою, і переможцем он-лайн голосування на кращий соціальний проект, стала громадська організація «Асоціація психологів, психотерапевтів, медиків, педагогів та науковців «Психологічний простір «ЦДК».

Висококваліфіковані фахівці організації надають широкий спектр психологічних послуг, активно займаються науковою та просвітницькою діяльністю, сприяючи розвитку психологічної науки та практики в Україні.

За останній рік завдяки програмам психологічної допомоги підтримку отримали тисячі дітей з сімей ВПО, дітей з особливими освітніми потребами, жінок, які постраждали через війну, людей, які переживають емоційне вигорання та багато інших.

Однак, місія організації виходить далеко за рамки простої допомоги – зараз ЦДК працює над важливим проектом — відкриттям Інклюзивно-ресурсного центру, який стане опорою для дітей з особливими потребами та їхніх сімей.

У цьому центрі діти зможуть отримати комплексну допомогу, розвити свої таланти, спілкуватися з однолітками, а їхні батьки — знайти підтримку та консультації. Але для цього організації потрібна допомога: для реалізації цього амбітного проекту волонтерам необхідно зібрати 650 тисяч грн. Ці кошти підуть на облаштування кабінетів, придбання обладнання, оренду приміщення та оплату праці фахівців.

За задумкою благодійників, створення сучасного Інклюзивно-ресурсного центру стане справжнім проривом у сфері інклюзивної освіти, яка зможе змінити життя багатьох українських сімей. 

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top