Новини

Затримка допомоги США наражає Україну на підвищений ризик, — генерал Пентагону

Через затримку допомоги США для України «ризики зростають щодня»

Речник Пентагону генерал-майор Патрік Райдер заявив, що через затримку допомоги США для України «ризики зростають щодня».

«Звичайно, затримки в отриманні Україною того, що їй потрібно, продовжують наражати Україну на підвищений ризик. Ми повністю усвідомлюємо жахливість ситуації, важливість і терміновість потреб у боєприпасах та інших можливостях. І тому, знову ж таки, ми збираємося продовжувати дуже тісно співпрацювати з нашим Конгресом. Ризики зростають щодня», — заявив Райдер в інтерв’ю Радіо Свобода.

За словами генерала, у боротьбі проти російської навали «українці показали себе неймовірно мужніми, сміливими та інноваційними бійцями». Воїни «продовжують тримати рубіж на більшій частині передової лінії», попри на досягнення певних поступових успіхів окупантів.

«Але зараз ми продовжуємо бачити, як Україна тримає позицію. Тому будемо зосереджені на підтримці України та на тому, щоб Росія не могла захопити більше території. І тоді, сподіваюся, у майбутньому ми побачимо, що Україна поверне свою територію», — зазначив генерал.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top