Новини

Косово вперше передасть військову допомогу Україні: що отримають ЗСУ

Перший пакет допомоги буде доставлено в Україну вже наступного тижня

На 20-му засіданні у форматі «Рамштайн» частково визнана Республіка Косово оголосила про два пакети військової допомоги для України. Про це повідомив президент країни Еюп Мачедонсі в Х (раніше Твіттер).

Президент Мачедонсі заявив, що Україна отримає перші два пакети військової допомоги. Перший буде доставлено в Україну вже наступного тижня. До нього увійдуть вантажівки, а також тактичні і броньовані автомобілі. Кількість і конкретні моделі не уточнюються.

Другий пакет військової допомоги складатиметься з мінометних мін. Косово і надалі підтримуватиме Україну у героїчній війні проти російської агресії.

«Сьогодні на засіданні Контактної групи з питань оборони України я оголосив про наш другий пакет військової допомоги для України, який складається з мінометних мін. Перший пакет з вантажівками, тактичними та броньованими автомобілями буде доставлений наступного тижня», — написав президент на своїй сторінці.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top